Dobrovolní hasiči města Vsetína

.

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home

2017-02-19 ples

Email Tisk PDF

Hasičský ples

Letos slavíme 140 let činnosti našeho spolku

a k tak významnému datu jsme uspořádali jedinečný ples v prostorách vsetínského zámku.

Jak již bývá zvykem, po úvodní desinfekci zažívacího traktu valašským lektvarem, proběhlo zahájení slavnostního večera naším starostou panem Janem Bělíčkem. Do strun pak hrábla kapela a natlakovaný hrnec zábavy se otevřel naplno. K odpočinku tanečních střevíců sloužil mediální foto koutek, k doplnění energie byly řízečky a k vyvětrání peněženek barový pult. Výborná nálada pokračovala až do ranních hodin a s úderem třetí hodiny ranní mohl být ples ukončen.

Všem přítomným díky za FANTASTICKOU atmosféru

Všecky Vás zdraví pořádající výbor SDH Vsetín – město

Za rok snad NASHLEDANOU !!!

· nesmíme zapomenout na úžasný článek Radomíra Dolanského a jeho foto galerii

 

· kratičká foto galerie

Aktualizováno Pondělí, 20 Únor 2017 18:49