Dobrovolní hasiči města Vsetína

.

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Škoda 706 RTO CAS 25

CAS 25 se skládá z podvozku Škoda 706 RTHP 4*4 s uzávěrkou diferenciálu přední a zadní nápravy, prodlouženou kabinou pro řidiče a sedm členů osádky, nádrže na vodu, čerpacího zařízení s náhonem a účelové karosérie, která tvoří současně skříně pro požární příslušenství a čerpací zařízení.

Zkrácené označení CAS 25 RTHP - znamená, že se jedná o cisternovou automobilovou stříkačku s jmenovitým průtokem vody 2 500 l/min. na podvozku Škoda 706 RTHP.

Dle nového označení pak: CAS 25 3500 200 – M 2 R – znamená-cisternová automobilová stříkačka s průtokem čerpadla 2500l/min, objem vody 3500l + pěny 200l, hmotnostní třídy M, konstrukce podvozku 2, rozsah příslušenství R.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mimo základní příslušenství dále sebou vozíme např. vyvětvovací pila Husqvarna, motorová pila Dolmar, elektrocentrála Honda + osvětlovací stojan, plovoucí čerpadlo Kawasaki, tažná tyč, dýchací technika Saturn, hadice a příslušenství pro hašení lesních požárů apod.