Dobrovolní hasiči města Vsetína

.

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Zásahová jednotka Zásahy 2010 2010-10-09 Cvičení Jasenná

2010-10-09 Cvičení Jasenná

V sobotu 9.10 jsme se zúčastnili taktického cvičení v Jasenné. Námětem cvičení bylo prověření možnosti dálkové dopravy většího objemu hasební vody na vrchol kopce Syrákov.  V odpoledne se sešlo 14 nejenom okolních sborů, aby provedly tento test. Ten začal cca. 13.30 a skončil 15.00 závěrečným vyhodnocením před hasičskou zbrojnicí SDH Jasenná. V jeho průběhu pak byla potvrzena možnost dálkové dopravy vody, kdy po nachystání a složení vedení bylo započato s čerpáním. Přibližně po 7 minutách pak byla ohlášena dodávka vody na samý vrchol kopce v místě chatové osady.

fotogalerie:

http://sdhvsetin.rajce.idnes.cz/Cviceni_Jasenna_9.10.2010/