Home Soutěžní družstva Závody Sezóna 2013 2013-04-20 Závody Vsetín - Jasenice

2013-04-20 Závody Vsetín - Jasenice

V sobotu 20. dubna 2013 se na Vsetíně utkaly družstva hasičů v požárním útoku.

V areálu tartanového hřiště Vsetín-Jasenice proběhla soutěž v požárním útoku.

Již druhého ročníku sportovního klání „Velikonoční pohár SDH Vsetín-město“ se zúčastnila družstva hasičů z Moravy a Slovenské republiky. Soutěže se zúčastnilo 25 družstev mužů, 9 družstev žen a 1 družstvo mužů nad 35 let, z toho 12 družstev ze Slovenska. V kategorii mužů zvítězil tým DHZ Dohňany (SR) s časem 15,007s, druhé místo obsadilo družstvo SDH Zahnašovice s časem 15,012s, třetí příčku obsadilo SDH Lidečko s časem 15,483s. V kategorii žen zvítězilo družstvo DHZ Kvašov (SR) s časem 20,831s, druhou příčku obsadily ženy SDH Dežerice s časem 21,422s, na třetím místě byly ženy DHZ Turčianské Teplice (SR) s časem 22,268s. Všechna družstva obdržela věcné ceny, vítězná družstva pak poháry a pečené beránky. Pro nejrychlejší proudaře v kategorii žen i mužů byly přichystány dorty. Soutěž se, i přes chladnější počasí, setkala s kladným ohlasem od zúčastněných soutěžních družstev a přítomných příznivců tohoto sportu. Celá akce byla provázená slunečným počasím a mohla být uspořádána díky podpoře Zlínského kraje, města Vsetína a sponzorů.