Home Aktuálně 2015-04-12 Sportoviště

2015-04-12 Sportoviště

Příprava sportoviště a družstva SDH Vsetín-město na novou sezonu 2015.

Se začátkem jara byla nutná několikadenní údržba tartanového sportoviště ve Vsetíně-Jasenicích. Vlastními silami, za pomoci členů našeho sboru SDH Vsetín - město, jsme odstranili nežádoucí porost kolem hřiště, odtravnili, vyčistili tartanovou plochu a následně také opravili betonovou plochu pod nádrží s vodou. Po úpravách sportoviště je vytvořeno ideální tréninková plocha jak pro požární sport , tak také pro trénink na silovou soutěž TFA (simulace zásahové činnosti v ochranném oděvu pro hasiče za použití vzduchového dýchacího přístroje).
Po přípravě dráhy následoval první letošní trénink, družstva mužů SDH Vsetín-město, pod širým nebem  a to 12. dubna.  V hojném počtu a za účasti dvou nových mladých členů, hlásících se do našich řad, proběhl trénink hladce a bez komplikací. Jelikož počasí přálo, následovala zasloužená odměna ve formě opečených špekáčků, které po tréninku chutnaly lépe, než kdy jindy...

za SDH Vsetín-muži, Petr Macháč