Dobrovolní hasiči města Vsetína

.

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Aktuálně 2015-04-18 Závody Vsetín

2015-04-18 Závody Vsetín

V sobotu 18. dubna 2015 se ve Vsetíně - Jasenicích utkaly družstva hasičů v požárním útoku.

 

V areálu tartanového hřiště Vsetín-Jasenice proběhla soutěž v požárním útoku pořádaná sborem dobrovolných hasičů Vsetín-město. Soutěž si získala dobré jméno mezi sportovními týmy a letošního ročníku Velikonočního poháru SDH Vsetín-město se zúčastnilo celkově 60 družstev mužů a žen z Moravskoslezského, Olomouckého a Zlínského kraje, ale také ze Slovenska.

Již čtvrtého ročníku sportovního klání „Velikonoční pohár SDH Vsetín-město“ se zúčastnilo 45 družstev mužů a15 družstev žen. V kategorii mužů zvítězil tým DHZ Podvysoká (SR) s časem 14,401s, druhé místo obsadilo družstvo SDH Široký Brod (Olomoucký kraj) s časem 14,852s, třetí příčku obsadilo DHZ Hliník nad Váhom (SR) s časem 15,061s. V kategorii žen zvítězilo družstvo SDH Zahnašovice (Zl kraj) s časem 17,596s, druhou příčku obsadily ženy DHZ Turčianské Teplice (SR) s časem 17,666s, na třetím místě byly ženy DHZ Nosice (SR) s časem 18,035s. Všechna družstva obdržela věcné ceny z rukou starosty sboru Jana Bělíčka, vítězná družstva pak převzala poháry a věcné ceny. Pro nejrychlejší proudaře v kategorii žen i mužů byly přichystány (stejně jako předešlé roky) dorty. Soutěž se konala za chladného počasí s občasným sněžením, i přesto se setkala s kladným ohlasem od všech zúčastněných soutěžních družstev a přítomných příznivců tohoto sportu.  Celá akce byla uspořádána za podpory starosty města Vsetína pana Jiřího Čunka a sponzorů (Climax a.s., TM Stav s.r.o., Zásobování teplem Vsetín a.s. Glass Service a.s. a další).

 

Za pořadatele

 

Ing. Kateřina Blinková

 

Jednatelka SDH Vsetín-město