Dobrovolní hasiči města Vsetína

.

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Aktuálně 2016-10-01 TFA Štramberk

2016-10-01 TFA Štramberk

V sobotu 1. října 2016 se uskutečnilo ve Štramberku již II. Mistrovství České Republiky DOBROVOLNÝCH HASIČŮ v disciplínách TFA. V nádherném historickém centru se pak představilo celkem 64 mužů a DVĚ ženy z celé ČR.

Na závodníky čekali čtyři úseky, na kterých museli v plné výstroji absolvovat natáhnutí a motání hadic, přenášet figurínu a závaží, překonávat třímetrovou zeď apod. Závěrečný úsek pak obnášel zdolání 369 schodů na vrchol štramberské trúby.

V kategorii do 35 let pak s časem 7:09,7 pak Marián Orság obsadil skvělé 8 místo !!!!!!

 

Mezi družstvy pak borci za Zlínský kraj obsadili 3 místo a jsou na BEDNĚ !!!

média:

česká televize

dh.cz

pozary.cz