• Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Soutěžní družstva Závody Sezóna 2011 2011-07-03 Závody Študlov, Seninka

2011-07-03 Závody Študlov, Seninka

V neděli 3. července se sportovní družstva mužů a  žen vydala na soutež PS ve Študlově. Počasí nepřálo celému průběhu soutěže - plocha fotbalového hřiště byla již při příjezdu značně podmáčená (fotbalové hřiště připomínalo spíše brouzdaliště :-) ) a souvislý déšťještě více stížil podmínky zápolení všech zúčastněných družstev. Avšak i přes tyto obtížné podmínky se ženy SDH Vsetín-město umístily na krásném 3. místě a zabodovaly  tak zároveň v rámci Vsetínské hasičské ligy, jejíž soutěží se účastní. Mužům se již tolik nedařilo a obsadili ......příčku.

Cestou domů jsme se ještě zastavili na závodech v Senince, kde družstvo mužů taktéž startovalo, avšak i přes krásně rozběhnutý útok se nezadařilo a výsledný čas byl 26,21s.