• Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Soutěžní družstva Závody Sezóna 2011 2011-09-10 Soutěž Semetín, Ratiboř

2011-09-10 Soutěž Semetín, Ratiboř

V sobotu 10.září se sjely do Semetína sbory okrsku č. 1 – Vsetín na soutěž “O pantok starosty okrsku“. Sportovního klání v požárním útoku na 2B se zúčastnilo 7 družstev mužů a 3 družstva žen - účast sborů okrsku tedy byla téměř stoprocentní.  Celou soutěž provázelo slunečné počasí a jednotlivá družstva podala maximální výkony.

V kategorii mužů vyhráli muži Vsetín-město s časem 16:29s, na druhém místě se umístil tým Janové a třetí stupínek obsadilo družstvo ze Semetína.

V kategorii žen zvítězilo opět družstvo ze Vsetína s časem 19:53s, druhé místo obsadily ženy z Liptálu a třetí pak ženy ze Semetína.

Celkovým vítězem soutěže, který z rukou starosty okrsku - bratra Bělíčka ml.- přebral putovní Pantok, se stalo družstvo mužů Vsetín-město.

Po vyhodnocení a předání cen následovalo posezení s příznivci hasičského sportu a pořadateli.

Poté se naše sportovní družstva přesunula na soutěž  do Ratiboře, kde se konala soutěž při příležitosti 700let založení obce.

I zde týmy SDH Vsetín-město  bodovaly: Ženy obsadily 1. místo s časem 19:10s, muži obsadili 3. pozici s časem 16:06s.

Tento den byl tedy krásným zakončením závodní sezony 2011. Ale již  teď naše družstva začínají trénovat, aby tyto uspěchy následovaly i v příštím roce :-)