Ženy: Zuzka B. - Lucka Z. - Katka B. - Lucka Š. - Zuzka M. - Lucie J. - Pavla K. - Lenka P.

Muži: Jakub K. - Martin H. - Michal M. - Honza B. - Petr M. - Jan H. - Petr J. - Adam Z. - Libor K. - Martin K.

2011-10-29 Zakončení sezóny

Z důvodu úspěšné sportovní sezóny týmů SDH Vsetín muži a ženy jsme se rozhodli zakončit tuto sezónu v sobotu 29.října. Když ukončení tak samozřejmě netradiční a to formou maškarních kostýmů, popř. co dům dal. Jedinou výjimku pak tvořila návštěva z Mirošova, která „masky“ nepotřebovala a vystačila si menším úplatkem lahodné tekutiny.

Místo známých tváří ze startovní čáry byli k vidění zajímavá individua, které mnohdy ani nebyly z „tohoto světa“ – Kašpárek, Čarodějnice první kategorie, Čarodějnice druhé kategorie, Lehká žena od silnice E55, Otík z vesničky Střediskové, Bart Simpson, Montgomery Burns alias ředitel atomové elektrárny, Ovečka Shaun, Vřískot, Sestřička z nemocnice na kraji města (ne Vsetína), Miminko alias přerostlé batole, Roztleskávačka twenty-two, Mim a jemu podobní, Kytarista, Travestita těžká děva a nesmíme zapomenout na krásnou Apanači od Zlatého jezera.

Všechny bytosti a masky pak zaujaly místa v oválné pracovně protiatomového krytu IX kategorie, kde byl promítán sestřih uplynulou sezónou za výrazného přispění komentářů Kašpárka. Po řádném posilnění lahodným gulášem pak proběhla fáze II, která spočívala v požárním útoku bez vody. Následovalo vyhodnocení, kdy nikdo do poslední chvíle nevěděl, kdo a co vyhrál a vítězná místa se smlouvala s popleteným Kašpárkem. Samozřejmě po řádném zkonzumování jídla a pití pak někteří borci pokračovali ve spanilé jízdě až do ranních hodin.

S pozdravem maškarní bytosti

http:/sdhvsetin.rajce.idnes.cz/2011-10-29_Zakonceni_sportovni_sezony%20%20

fotogalerie:

uf uf uf, to je článek

2011-10-15 Závody Podhradní Lhota

Dnes se družstvo mužů zúčastnilo podzimní soutěže požárního sportu v Podhradní Lhotě. S vydařeným časem 16.47s obsadili krásné 3. místo - GRATULUJEME :-)

Po skončení soutěže požárních útoků se zde také konala podzimní kýblovačka, které již se zúčastnily i ženy SDH Vsetín a obsadily 2. místo, našim mužům se zde nezadařilo, ale snaha byla veliká :-)

Celému dnu přálo pěkné slunečné podzimní počasí. Teď už se ale všichni těšíme na příští závody a to Mikulášské ve Vrběticích, kterými letošní sezonu naše družstva definitivně zakončí.

2011-09-10 Soutěž Semetín, Ratiboř

V sobotu 10.září se sjely do Semetína sbory okrsku č. 1 – Vsetín na soutěž “O pantok starosty okrsku“. Sportovního klání v požárním útoku na 2B se zúčastnilo 7 družstev mužů a 3 družstva žen - účast sborů okrsku tedy byla téměř stoprocentní.  Celou soutěž provázelo slunečné počasí a jednotlivá družstva podala maximální výkony.

V kategorii mužů vyhráli muži Vsetín-město s časem 16:29s, na druhém místě se umístil tým Janové a třetí stupínek obsadilo družstvo ze Semetína.

V kategorii žen zvítězilo opět družstvo ze Vsetína s časem 19:53s, druhé místo obsadily ženy z Liptálu a třetí pak ženy ze Semetína.

Celkovým vítězem soutěže, který z rukou starosty okrsku - bratra Bělíčka ml.- přebral putovní Pantok, se stalo družstvo mužů Vsetín-město.

Po vyhodnocení a předání cen následovalo posezení s příznivci hasičského sportu a pořadateli.

Poté se naše sportovní družstva přesunula na soutěž  do Ratiboře, kde se konala soutěž při příležitosti 700let založení obce.

I zde týmy SDH Vsetín-město  bodovaly: Ženy obsadily 1. místo s časem 19:10s, muži obsadili 3. pozici s časem 16:06s.

Tento den byl tedy krásným zakončením závodní sezony 2011. Ale již  teď naše družstva začínají trénovat, aby tyto uspěchy následovaly i v příštím roce :-)

Warning: Illegal string offset 'active' in /DISK2/WWW/sdhvsetin.cz/www/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /DISK2/WWW/sdhvsetin.cz/www/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135 Warning: Illegal string offset 'active' in /DISK2/WWW/sdhvsetin.cz/www/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /DISK2/WWW/sdhvsetin.cz/www/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135 Warning: Illegal string offset 'active' in /DISK2/WWW/sdhvsetin.cz/www/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /DISK2/WWW/sdhvsetin.cz/www/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135